אודות מכללת דרך הערך

״לאפשר לעצמכם ליצור את השינוי שאתם רוצים בחייכם
ובכך להרחיב את מעגל ההשפעה החיובית שלכם על הסובבים אתכם.״

החזון שלנו

הוא להגיע לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ליצור את השינוי שהם רוצים בחייהם ובכך להרחיב את מעגל ההשפעה החיובית שלהם ועל הסובבים אותם.

מכללת "דרך הערך" הוקמה ע"י שירלי כראדי, NLP Master Practitioner & Trainer , בעלת קליניקה פרטית וניסיון מעשי עשיר בתחום האימון והטיפול, כמו גם בתחום הניהול ועולם העסקים. נושא ההתפתחות האישית ליווה את שירלי מאז מעולם והוביל להשתתפותה במגוון קורסים וסדנאות בתחום.

השינוי המשמעותי בחייה התחולל לפני מספר שנים, עת התחילה ללמוד ולחקור את תחום הNLP. הלימודים של השיטה והתחום בכלל הובילו את שירלי לתוצאות ותובנות מאוד משמעותיות שהשפיעו על חייה על משפחתה והסביבה שלה ואחת מהתובנות החשובות שהיא קיבלה והיא גם חלק עיקרי מהחזון האישי שלה ושל המכללה הוא שיש דרך לשנות את התוצאות ולחיות חיים טובים יותר והדרך היא פשוטה ואפשרית עבור כל אדם שבוחר בכך, וזה בעצם עורר בה את הרצון "להעביר הלאה" את בשורת ה-NLP.
 
הכלים שרכשה סייעו לה להתמודד עם אתגרים בריאותיים וכלכליים שעברו היא ומשפחתה וההצלחה שחוותה כתוצאה מהשימוש בהם הביאו לכך שהבינה כי בעצם מדובר בשיטה שיכולה לסייע לכל אדם החפץ בכך.  מסיבה זו, לאחר מספר שנים בהם עסקה בטיפול ואימון אישי, החליטה להקים מכללה ייעודית ל-NLP, זאת במטרה לתת לכל אדם החפץ בכך הזדמנות ללמוד איך לשפר משמעותית את חייו. החזון של  שירלי הוא להנגיש לכל את הכלים הכל כך חשובים ופרקטיים של ה-NLP, וללמד כמה שיותר אנשים כיצד להשתמש בשיטה ולהפיק ממנה את מירב התועלת בכל תחום בחיים, על מנת לחיות חיים טובים ומספקים יותר.

 

צוות המרצים

דורית רייף

מרצה, מאמנת ויועצת עסקית.
בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים באימון אישי, קריירה ופיננסי. מומחית לקידום עסקים ולהעצמה אישית וכן יזמת ויוצרת" ”freeli- תרגומון רגשות ולוח ניהול זמן הנמכרים ברשתות המובילות.

 

מרי קסלר לופו

יועצת מוסמכת בהתפתחות קריירה ופיתוח עסקי, פסיכותרפיסטית גופנית, NLP Master Trainer, יועצת SFM (מידול מפתחות ההצלחה) ומנחת קבוצות.
בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום ההתפתחות אישית במסגרות ארגוניות ופרטיות. מייסדת המיזם MWay לניתוב דרך בקריירה ובעסק מתוך ייעוד, תשוקה ומשמעות.

יהודית נבעה

מרצה ומנחת קבוצות, NLP Trainer, Focusing Professional מטעם המכון הבינלאומי להתמקדות בניו יורק, מנחה בכירה בדמיון מודרך.
בעלת ניסיון של כ-20 שנים בליווי תהליכי העצמה אישיים וקבוצתיים.

דפנה ממן

מטפלת ומנחת סדנאות. עובדת סוציאלית ו – Nlp trainer. מייסדת מכללה ללימודי NLP באשקלון.

בעלת ניסיון של למעלה מ – 25 שנים בפסיכותרפיה, אימון והדרכת הורים.
בעלת קליניקה פרטית לטיפול ואימון מבוגרים באשקלון.

הצטרף עכשיו ותתחיל ללמוד ולהתפתח איתנו >>>

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות