אודות

אודות מכללת דרך הערך

״לאפשר לעצמכם ליצור את השינוי שאתם רוצים בחייכם
ובכך להרחיב את מעגל ההשפעה החיובית שלכם על הסובבים אתכם.״

החזון שלנו

הוא להגיע לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ליצור את השינוי שהם רוצים בחייהם ובכך להרחיב את מעגל ההשפעה החיובית שלהם ועל הסובבים אותם.

מכללת "דרך הערך" הוקמה ע"י שירלי כראדי, NLP Master Practitioner & Trainer , בעלת קליניקה פרטית וניסיון מעשי עשיר בתחום האימון והטיפול, כמו גם בתחום הניהול ועולם העסקים. נושא ההתפתחות האישית ליווה את שירלי מאז מעולם והוביל להשתתפותה במגוון קורסים וסדנאות בתחום.

השינוי המשמעותי בחייה התחולל לפני מספר שנים, עת התחילה ללמוד ולחקור את תחום הNLP. הלימודים של השיטה והתחום בכלל הובילו את שירלי לתוצאות ותובנות מאוד משמעותיות שהשפיעו על חייה על משפחתה והסביבה שלה ואחת מהתובנות החשובות שהיא קיבלה והיא גם חלק עיקרי מהחזון האישי שלה ושל המכללה הוא שיש דרך לשנות את התוצאות ולחיות חיים טובים יותר והדרך היא פשוטה ואפשרית עבור כל אדם שבוחר בכך, וזה בעצם עורר בה את הרצון "להעביר הלאה" את בשורת ה-NLP.
 
הכלים שרכשה סייעו לה להתמודד עם אתגרים בריאותיים וכלכליים שעברו היא ומשפחתה וההצלחה שחוותה כתוצאה מהשימוש בהם הביאו לכך שהבינה כי בעצם מדובר בשיטה שיכולה לסייע לכל אדם החפץ בכך.  מסיבה זו, לאחר מספר שנים בהם עסקה בטיפול ואימון אישי, החליטה להקים מכללה ייעודית ל-NLP, זאת במטרה לתת לכל אדם החפץ בכך הזדמנות ללמוד איך לשפר משמעותית את חייו. החזון של  שירלי הוא להנגיש לכל את הכלים הכל כך חשובים ופרקטיים של ה-NLP, וללמד כמה שיותר אנשים כיצד להשתמש בשיטה ולהפיק ממנה את מירב התועלת בכל תחום בחיים, על מנת לחיות חיים טובים ומספקים יותר.

 

צוות המרצים

דורית רייף

מרצה, מאמנת ויועצת עסקית.
בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים באימון אישי, קריירה ופיננסי. מומחית לקידום עסקים ולהעצמה אישית וכן יזמת ויוצרת" ”freeli- תרגומון רגשות ולוח ניהול זמן הנמכרים ברשתות המובילות.

 

סילבי אלישקוב

תואר שני בייעוץ עם התמחות בהתפתחות הילד. מרצה ומנחת קבוצות, מאסטר וטריינר NLP ומטפלת רגשית לילדים, נוער ומבוגרים. ניסיון של מעל ל-12 שנים בתהליכי העצמה, התפתחות אישית וטיפול רגשי לילדים נוער, ומבוגרים והדרכת הורים.

מרי קסלר לופו

יועצת מוסמכת בהתפתחות קריירה ופיתוח עסקי, פסיכותרפיסטית גופנית, NLP Master Trainer, יועצת SFM (מידול מפתחות ההצלחה) ומנחת קבוצות.
בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום ההתפתחות אישית במסגרות ארגוניות ופרטיות. מייסדת המיזם MWay לניתוב דרך בקריירה ובעסק מתוך ייעוד, תשוקה ומשמעות.

צפי פדלון

צפי לפיד, תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, בכיר כ-20 שנה בעולם הניהול והסחר בארץ ובחו"ל.
מאסטר וטריינר NLP, מאמן ומנחה תהליכי עומק בקליקה פרטית,מרצה ומנחה סדנאות בתחום המכירות על בסיס עולם הnlp.

גלי טוויזר

מנטורית מרצה ומנחה המלווה אנשים בתהליכי שינוי התנהגותי, מתוך מקום ליצור מערכות יחסים טובות עם עצמנו ועם האחר והשגת מטרות בחיים.
משלבת כלים פרקטים מעולם האימון האישי וNLP MASTER,
מלווה תמיד בחיבוק את השינוי.

שירלי כראדי

NLP Master Practitioner & Trainer , בעלת קליניקה פרטית וניסיון מעשי עשיר בתחום האימון והטיפול, כמו גם בתחום הניהול ועולם העסקים. נושא ההתפתחות האישית ליווה את שירלי מאז מעולם והוביל להשתתפותה במגוון קורסים וסדנאות בתחום.

 

הצטרף עכשיו ותתחיל ללמוד ולהתפתח איתנו >>>