ללמוד NLP במכללת דרך הערך! 
רח׳ אודם 14, עד הלום (בניין יריד המותגים )

 

קורס להנחיית ילדים ונוער פרונטלי

״כל ילד צריך מבוגר שיאמין בו״

בואו לקבל מקצוע משמעותי לחיים! בתכנית להנחיית ילדים ונוער
בשיטת NLP של מכללת דרך הערך

יש לכם גישה מיוחדת לילדים?
העבודה וההשפעה עליהם מעניינת אתכם?
מחפשים מקצוע מבוקש עם משמעות?
זה הקורס בשבילכם!
בואו לרכוש מקצוע מבוקש המעניק תחושת סיפוק ושליחות, מימוש עצמי ומשמעות.

למידע נוסף על התוכנית נא
למלא את הפרטים:

לא קל להיות ילד בעולם של היום...

הצורך באנשי מקצוע טובים לטיפול בילדים ובני ונוער בארץ הולך וגובר. אנו מציעים קורס מקוון שנתי, מקיף ועשיר בתוכן פרקטי ומעשי, אשר מועבר על ידי מומחים בתחום, על מנת לתת לכם את כל הכלים הדרושים לטיפול בילדים ובני נוער בשיטת NLP. ילדים ונוער זקוקים למענה שונה ממבוגרים, הם זקוקים להעצמה, הבנה והכלה, בתוך האתגרים הרבים שהם מתמודדים איתם ביום יום. קורס זה יעניק לכם זו הזדמנות מיוחדת לרכישת מקצוע לחיים, ארגז כלים עצום, גישה לילדים וידע מעמיק – על מנת לסייע לילדים ובני נוער בקשיים רגשיים, חברתיים והתנהגותיים, ולשפר את חוויית הילדות וההתבגרות, ובסופו של דבר להשפיע על המבוגר שיגדלו להיות. החזון שלנו הוא להוציא לשוק מנחי NLP מעולים לילדים ונוער, ולהעביר אותם ההכשרה ברמה אקדמית גבוהה ומקצועית.

מקצוע מבוקש

בשוק היום חסרים מנחי ילדים ונוער טובים, יש כאן הזדמנות לרכוש מקצוע מבוקש עם הרבה משמעות, סיפוק ויכולת השפעה אמיתית.

ליווי אישי וצמוד

הליווי של התלמידים בקורס הוא אישי וצמוד על ידי המרצה – עם התנסות מעשית בשטח ומשובים קבועים.

קורס מעשי ופרקטי

את הקורס מסיימים כאשר בידכם תוכנית הנחייה מסודרת לילדים ונוער – לפי מפגשים, ותעודת מנחה NLP מאסטר פרקטישיונר לילדים ונוער.

הכשרה רחבה ומקיפה

כל המיומנויות והידע שאתם צריכים על מנת לעבוד עם ילדים ונוער באמצעות כלי ה-NLP.

מסע פנימי מרתק

במהלך הקורס כל אחד עובר תהליך עמוק של התפתחות אישית, במהלך התהליך תבינו את השיטה לעומק ממקום חוויתי.

גישה לילדים

במהלך הקורס תקבלו ארגז כלים עצום עיוני ומעשי שיסייע לכם לגשת לילדים, להשפיע עליהם לטובה ואפילו לשנות את חייהם.

מה תלמדו בקורס?

למי הקורס מתאים

בין אם אתם מטפלים ואנשי מקצוע, הורים, מורים, גננות או כל מי שמעוניין בהכשרה מקיפה ומקצועית לעבודה עם ילדים ונוער, בהוספת כלי NLP לארגז הכלים שלכם על מנת שתוכלו לסייע לילדים ונוער באתגרים המלווים אותם, להשפיע עליהם באופן חיובי ולהעצים אותם.

משך הקורס ושיטת הלימוד

קורס & NLP Practitioner בהנחיית ילדים ונוער בנוי מ-27 שיעורים של תוכן מקצועי מקיף וממוקד
(כל שיעור 5 שעות מלאות), הכולל רקע תיאורטי ומעשי ב-NLP ובהתפתחות ילדים ונוער.
כל שבוע ניפגש לשיעור במכללת דרך הערך.

חלקו הראשון של כל שיעור יכלול את כל התוכן העיוני וההסברים על הטכניקות ושיטות העבודה, בהתאם לנושא הנלמד, ובחלקו השני נדגים את הטכניקות הנלמדות ואז תרגול. 

סה"כ 169 שעות אקדמיות + 12 שעות סופרויז'ן

דרישות לקבלת התעודה "מנחה NLP בהתמחות ילדים ונוער"

כל התכנים שיובילו אותך להדריך ילדים, עכשיו במסגרת פרונטלית במתכונת בוקר או ערב

על המכללה

מכללה ללימודי NLP בהסמכה בינלאומית מטעם בית-הספר העולמי HNLP

מכללת דרך הערך הוקמה ע"י שירלי כראדי NLP Master Practitioner & Trainer מתוך אמונה שלמה ביכולות של אנשים להגיע לתוצאות מדהימות ולעשות שינוי בחייהם ובחיי הסביבה שלהם ע"י כלים מתקדמים ושיטות קלות ליישום באופן מידי.
השינוי המשמעותי בחייה התחולל לפני מספר שנים, עת התחילה ללמוד ולחקור את תחום הNLP. הלימודים של השיטה והתחום בכלל הובילו את שירלי לתוצאות ותובנות מאוד משמעותיות שהשפיעו על חייה על משפחתה והסביבה שלה ואחת מהתובנות החשובות שהיא קיבלה והיא גם חלק עיקרי מהחזון האישי שלה ושל המכללה הוא שיש דרך לשנות את התוצאות ולחיות חיים טובים יותר והדרך היא פשוטה ואפשרית עבור כל אדם שבוחר בכך, וזה בעצם עורר בה את הרצון "להעביר הלאה" את בשורת ה-NLP.

המכללה שמה לה לדגל את הרצון של המייסדים להפוך את המכללה לבית לתלמידיה, מאות מבוגרי המכללה משתפים כי עברו ועוברים שינויים מעצימים בתוך חייהם וממשיכים להשפיע על עצמם ועל הסביבה, שהכלים אותם רכשו עזרו להם לפרוץ מחסומים בחייהם, לשנות הרגלים, לשפר משמעותית את מערכות היחסים בחייהם ולעבור תקופות מאתגרות (כגון קורונה) באופן מיטבי ועוד. כחלק מהחזון החלטנו במכללה לאפשר הלמידה לכל מי שיחפוץ בכך אם באמצעות למידה פרונטלית, באמצעות קורסי ZOOM ואם באמצעות קורסים דיגיטליים.

כמו כן מתוך הרצון להעצים את התלמידים שלנו וללוות אותם יד ביד בתוך עולם הNLP, ומהאמונה כי "חזרתיות היא אם כל המיומנויות" אנו מאפשרים לתלמידים שלנו הזדמנות לחזור על הקורסים כמנטורים המלווים את הקבוצות החדשות שמצטרפות למשפחת דרך הערך. וישנה אפשרות לתלמידים מצטיינים שעוברים את המסלול כולו אפשרות גם להצטרף לצוות המנחים של המכללה בעתיד.

מנהלת המכללה

שירלי כראדי
מנחת NLP Master Practitioner & Trainer מרצה ובעלת קליניקה פרטית,מעבירה קורסים וסדנאות בתחום הNLP וההתפתחות האישית.
מייסדת ומקימה של מכללת "דרך הערך" , בעלת ניסיון רב בתחום הטיפול כמו גם בתחום הניהול ועולם העסקים.

מובילת הקורס

סילבי אלישקוב
תואר שני בייעוץ עם התמחות בהתפתחות הילד. מרצה ומנחת קבוצות, מאסטר וטריינר NLP ומטפלת רגשית לילדים, נוער ומבוגרים. ניסיון של מעל ל-12 שנים בתהליכי העצמה, התפתחות אישית וטיפול רגשי לילדים נוער, ומבוגרים והדרכת הורים.

החזון שלנו
״לאפשר לכמה שיותר אנשים ליצור את השינוי שהם רוצים בחייהם, ואף להרחיב את מעגל ההשפעה החיובית שלהם על סביבתם.״

הירשמו עכשיו ותהנו מ:

צוות המכללה

מרי קסלר לופו

יועצת מוסמכת בהתפתחות קריירה ופיתוח עסקי, פסיכותרפיסטית גופנית, NLP Master Trainer, יועצת SFM (מידול מפתחות ההצלחה) ומנחת קבוצות. בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום ההתפתחות אישית במסגרות ארגוניות ופרטיות. מייסדת המיזם MWay לניתוב דרך בקריירה ובעסק מתוך ייעוד, תשוקה ומשמעות.

דורית רייף

מרצה, מאמנת ויועצת עסקית. בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים באימון אישי, קריירה ופיננסי. מומחית לקידום עסקים ולהעצמה אישית וכן יזמת ויוצרת" ”freeli- תרגומון רגשות ולוח ניהול זמן הנמכרים ברשתות המובילות.

אורית שמי

רכזת הדרכות במכללת דרך הערך, NLP מאסטר, מנחת מעגלי נשים, מטפלת הולסטית בתחום ההילנג האקסס בארס והרייקי מנגנת על COD - צלילים מרפאים.

סילבי אלישקוב

תואר שני בייעוץ עם התמחות בהתפתחות הילד. מרצה ומנחת קבוצות, מאסטר וטריינר NLP ומטפלת רגשית לילדים, נוער ומבוגרים. ניסיון של מעל ל-12 שנים בתהליכי העצמה, התפתחות אישית וטיפול רגשי לילדים נוער, ומבוגרים והדרכת הורים.

דפנה ממן

מטפלת ומנחת סדנאות. עובדת סוציאלית ו – Nlp trainer. מייסדת מכללה ללימודי NLP באשקלון. בעלת ניסיון של למעלה מ – 25 שנים בפסיכותרפיה, אימון והדרכת הורים. בעלת קליניקה פרטית לטיפול ואימון מבוגרים באשקלון.

גלי טוויזר

מנטורית מרצה ומנחה המלווה אנשים בתהליכי שינוי התנהגותי, מתוך מקום ליצור מערכות יחסים טובות עם עצמנו ועם האחר והשגת מטרות בחיים. משלבת כלים פרקטים מעולם האימון האישי וNLP MASTER, מלווה תמיד בחיבוק את השינוי.

מה אומרים עלינו?

לבדיקת התאמה והצטרפות לקורס
נא למלא את הפרטים בטופס שלהלן